CENTRUM LOGOPEDYCZNE ILONA KLONECKA

Ilona Klonecka Jestem neurologopedą klinicznym i pedagogiem specjalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej SI oraz metody Developmental Neuro-Motor Stimulation DENEMS a także providerem JIAS. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół współzależności wad wymowy i postawy. Jestem logopedą z pasją i ciągłą potrzebą pogłębiania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. [Czytaj więcej...]

Agnieszka Dylska   Z wykształcenia jestem neurologopedą klinicznym, pedagogiem specjalnym oraz pedagogiem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Praca z dziećmi daje mi wyjątkową satysfakcję i w całości się jej poświęcam. Nauka i ćwiczenia przez zabawę z wykorzystaniem ciekawych przedmiotów ze świata dziecka, jest według mnie sposobem na osiągnięcie sukcesu terapii. Lubię to, co robię i robię to z pełnym zaangażowaniem.

Wybrane certyfikaty i szkolenia:

  • Rola Logopedii w neurorehabilitacji;
  • Opóźniony Rozwój Mowy – prawidłowa diagnoza i skuteczne metody terapeutyczne;
  • Strategiczna Metoda Usprawniania Realizacji Fonemów;
  • Certyfikowany Kurs Original Epathy Dolls;

 

Joanna Mackiewicz Z wykształcenia jestem neurologopedą i oligofrenopedagogiem. Zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń mowy dzieci i dorosłych z różnymi dysfunkcjami. W pracy zawodowej nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości. Osiągane sukcesy są efektem wspólnej pracy, dają mi energię i potwierdzają słuszność stosowanych metod. Skłania mnie to do ciągłego samokształcenia, podnoszenia własnych kwalifikacji i stosowania nowych metod terapii. [Czytaj więcej...]

 

 

Anna Kaszubowicz Ukończyłam filologię polską oraz neurologopedię. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w świetlicach socjoterapeutycznych i integracyjnych, obozach dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oraz placówkach państwowych i prywatnych (żłobki, przedszkola, szkoły). Praca jest moją pasją. Istotne dla mnie jest, aby nie stać w miejscu – dotyczy to sfery zawodowej i prywatnej. Jestem mamą bliźniaków – Jasia i Stasia. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i pracować w moim ogrodzie.

Szkolenia logopedyczne:

• Porozumienie bez przemocy (warsztaty) [Czytaj więcej...]

 

 

Monika Kwiręg Ukończyłam filologię polską ze specjalnością logopedyczną. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Lubię tworzyć indywidualne pomoce terapeutyczne dostosowane do potrzeb dziecka. Wciąż zdobywam nową wiedzę i doświadczenie. Ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń, które pozwalają mi być na bieżąco z najnowszymi metodami terapeutycznym. Prywatnie, poza pracą, uwielbiam podróżować.

Wybrane szkolenia:

• Fundamentalne umiejętności komunikacyjne kształtujące kompetencje językowe. Terapia małego dziecka z ASD (mgr Joanna Pałasz) [Czytaj więcej...]

 

 

Milena Jamróz Z wykształcenia jestem neurologopedą i pedagogiem specjalnym. Jestem terapeutą z pasją, ciągle poszukuję nowych rozwiązań w szczególności z zakresu alternatywnych form komunikacji. Uwielbiam współpracować oraz patrzeć jak dziecko rozwija swoje kompetencje i umiejętności poprzez zabawę. Wspólne sukcesy motywują mnie do ciągłego kształcenia się i doskonalenia metod pracy.

Wybrane szkolenia:

• Mutyzm wybiórczy w ujęciu praktycznym

• Symultaniczno- Sekwencyjna Nauka Czytania w przedszkolu [Czytaj więcej...]

Justyna Malęgowska Z wykształcenia jestem logopedą klinicznym oraz pedagogiem specjalnym. Swoją przygodę z logopedią rozpoczęłam pracując w przedszkolu, m. in. z dziećmi z niepełnosprawnościami. Prowadzenie terapii daje mi niesamowitą radość i satysfakcję, co motywuje mnie do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Uwielbiam muzykę i staram się znaleźć dla niej miejsce podczas rozśpiewanych zajęć logopedycznych. 

Wybrane szkolenia:

• Ocena funkcjonalna traktu ustno-twarzowego. Mioterapia–podejście autorskie Ewelina Mendala-Kwoczek

• Oddech to podstawa w terapii logopedycznej Sylwia Zasada, Instytut Edukacji Logopedycznej
[Czytaj więcej...]