CENTRUM LOGOPEDYCZNE ILONA KLONECKA

 

Uważam, że zajęcia prowadzone w formie zabawy przynoszą lepsze rezultaty. Dziecko chętniej wykonuje polecenia, co pomaga mu w zdobyciu niezbędnych umiejętności. Atmosfera, bardzo przyjazna, powoduje, że dziecko nie czuje dystansu i otwiera się.

Bardzo pozytywnie wyrażam się o „nowej” dla mnie metodzie ćwiczeń (poprzez zabawę) w moim środowisku i polecam spotkania z Panią Iloną.

Anna

 

Bardzo rzetelna, profesjonalna opieka. Ciekawe zajęcia, na które dziecko czeka i w których z radością uczestniczy.

Magdalena S.

 

 

Uważam, że zajęcia u Pani Ilony są super. Nauka przez zabawę pozwala łatwo przyswoić nową wiedzę. Pani dużo tłumaczy i ma dużą cierpliwość. Zajęcia są inne i zawsze ciekawie prowadzone. Mnie bardzo podobają się zajęcia i z przyjemnością na nie chodzę. Mój brat też lubi zajęcia z Panią Iloną, chętnie na nie chodzi. Dzięki Pani mój brat mówi więcej, a ja poprawniej.

Mati Dolata

 

Opieka logopedyczna na najwyższym poziomie. Pani Ilona, jako jedyna potrafiła poprawnie zdiagnozować i poprowadzić logopedycznie moje dzieci. Dzieciaki wychodzą z zajęć zawsze uśmiechnięte.

Joanna

 

Mateusz uczęszcza na zajęcia Pani Ilony od wielu lat – dzięki Niej mówi i coraz lepiej funkcjonuje społecznie. Zajęcia są bardzo ważne dla jego rozwoju (Mateusz ma autyzm), ale są także świetną zabawą. Pani Ilona to bardzo dobry terapeuta, ma świetny kontakt z pacjentami i zna ich potrzeby.

Agnieszka

 

 

Dziękuję za wsparcie w nauce Tomka i wytyczne, jak mamy pracować z dzieckiem.

Wiemy w jakim kierunku zmierzamy i jesteśmy spokojniejsi o Tomka, niż to było 5 miesięcy temu. Ocena 10/10

Bartosz Rychlik

 

Spotkanie przebiega w bardzo fajnej atmosferze. Jest ciekawie i radośnie. Dziecko reaguje bardzo entuzjastycznie i bardzo chętnie przychodzi do Pani Logopedy. Widać, że lubi te zajęcia. Z każdym kolejnym spotkaniem dziecko coraz lepiej mówi i robi postępy. Dziękuję!

Ewa

 

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Agnieszki. Widzę duże postępy syna w poprawie wymowy. Pani Agnieszka pracuje systematycznie i potrafi zmobilizować syna do pracy.

Żaneta

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i postępów, jakie w ramach zajęć logopedycznych są u naszego syna.

Będziemy polecać innym osobom zainteresowanym Państwa Centrum Logopedyczne Klonkom.

Dariusz 

 

Bardzo jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na zajęcia w Klonkomie. Nasze dziecko bardzo rozwinęło swoją mowę. Opinia jak najbardziej pozytywna, będziemy polecać to miejsce.

Aneta

 

Pani Agnieszka Dylska ma bardzo dobre podejście do dziecka, bardzo dobra współpraca. Idealna osoba na właściwym miejscu. Jestem zadowolona z Państwa usług.

Agnieszka Błasik