CENTRUM LOGOPEDYCZNE ILONA KLONECKA

Wspieramy wiedzą i doświadczeniem proponując konsultacje, warsztaty dla rodziców i szkolenia dla specjalistów, chcących podnosić swoje kwalifikacje.

Obecnie prowadzimy następujące warsztaty i szkolenia:

  • Logopedyczne wsparcie leczenia ortodontycznego-podejście praktyczne;
  • Prawidłowa pozycja języka. Co to jest? Jak mogę pomóc mojemu dziecku?

Terminy dostępne są w polu aktualności, na stronie głównej.

 

Na stałe współpracujemy z psychologiem – Mają Szatkowską, która jest również współtwórcą Pracowni Psychologicznej Razem – polecamy to miejsce!

www.pracowniarazem.pl

 

Wysoko cenimy sobie współpracę z naszym terapeutą integracji sensorycznej - Patrykiem Kanarkowskim. Patryk Kanarkowski jest również doświadczonym instruktorem pływania oraz oswajania niemowląt z wodą. Od wielu lat jest On członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt. Jego pasja i chęć prowadzenia zajęć w wodzie, nastawionych na całościowy rozwój dziecka, stały się motywacją do otwarcia własnej szkoły pływania – BabyInk – polecamy!

https://pl-pl.facebook.com/babyinkpoznan

 

Współpracujemy z fizjoterapeutką - Olą Besz, założycielką i prezesem zarządu Fundacji Aktywnego Zdrowia. Misją fundacji jest szeroko rozumiana edukacja zdrowotna oraz aktywizacja ruchowa osób w każdym wieku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą fundacyjnych warsztatów!

http://aktywnezdrowie.pl